Víkendový pobyt ANEB přes hřeben Národního parku Malá Fatra

V termínu 14.8. - 16.8.2020 / pátek - neděle /


Malá Fatra je pohoří na severu Slovenska v Žilinském kraji a malou části v Trenčínském kraji. Je součástí krajinného celku Fatransko-tatranské oblasti, která je součástí Vnitřních Západních Karpat. Po Vysokých, Nízkých Tatrách a Oravských Beskydech je čtvrtým nejvyšším pohořím Slovenska s bohatou a poměrně zachovalou západokarpatskou přírodou. Významnou část pohoří v krivánské části Malé Fatry zabírá Národní park Malá Fatra. Půdorys pohoří představuje nepravidelnou elipsu (poetičtější "křídla motýla") s celkovou vzdušnou délkou 52 km a největší šířkou 16 km. 

Slovensko - Fatransko-tatranská oblast - NP Malá Fatra


DETAILNÍ INFORMACE O VÍKENDOVÉM POBYTU

Na co se můžete těšit 
V pátek dne 14.8.2020 předpokládaný příjezd minibusem buď to v dopoledních či odpoledních hodinách do místa Terchová v Žilinském kraji (NP Malá Fatra), následuje ubytování a individuální program. Večer pak společná večeře. Po samotné večeři pak budou následovat informace k pěšímu výletu.
V sobotu dne 15.8.2020 po snídaní v ranních hodinách nás již čeká samotný pěší výlet přes hřeben Národního parku Malá Fatra.
V neděli dne 16.8.2020 po snídaní buď to v dopoledních a nebo odpoledních hodinách nás čeká návrat minibusem zpět.
Trasu vám upřesníme v průběhu měsíce června 2020, děkujeme vám za pochopení.


Cena víkendového pobytu v Národím parku Malá Fatra zahrnuje ubytování dvou nocí s polopenzí
( večeře - snídaně ) pro dospělou osobu 2 820,- Kč

Máme pro vás radostnou novinu - do 30.6.2020 jsme prodloužili registraci k víkendovému pobytu ve Fatransko-tatranské oblasti Národního parku Malá Fatra s polopenzí (večeře + snídaně). Důvod - COVID-19 a současná jistota, že pěší výlet přes hřeben Malé Fatry se bude konat v daném termínu!Registrační formůlář k víkendovému pobytu